PUMA UNIWERSAL 069 EW 1L

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 158,90 zł 158.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Poprzez przygotowanie odpowiedniej emulsji wodnej na chwasty i dokonania z jej użyciem dokładnego oprysku, możliwe jest uniknięcie problemów z pojawianiem się na uprawach niepożądanych roślin. Środki ochrony pól np. z pszenicą ozimą takie jak Puma Uniwersal 069 EW to herbicydy, które wykazują wysoką skuteczność działania. Są one dostępne w naszym internetowym sklepie ogrodniczym – na stronach z konkretnymi produktami klienci mogą ponadto zapoznać się z informacjami z etykiet w wersji cyfrowej. Zapraszamy do zakupu preparatów chwastobójczych!

Puma Uniwersal 069 EW – charakterystyka działania

Opisywaną emulsję należy rozrobić z odpowiednią ilością wody. Po uzyskaniu gotowej mieszaniny tego typu możliwe jest wykonanie oprysku z założeniem nalistnego zaaplikowania środka ochrony roślin Puma Uniwersal 069 EW. Herbicyd chwastobójczy zapewnia systemiczne działanie. Oznacza to, że przedostaje się on po kolei do poszczególnych części niepożądanych chwastów. Zanim substancja hamująca ich rozwój dotrze do kluczowych elementów w postaci pędów i korzeni, może minąć od 2 do 4 tygodni, choć sam oprysk już w przeciągu zaledwie 2-3 dni powoduje zatrzymanie wzrostu m.in. miotły zbożowej czy owsa głuchego.

Warto przy tym pamiętać, że opisywany produkt chwastobójczy doskonale sprawdza się przy połączeniu z innymi herbicydami, co wskazane jest na etykiecie, którą prezentujemy w wersji cyfrowej na stronie internetowej naszego sklepu ogrodniczego. Środki ochrony roślin takie jak emulsja Uniwersal 069 EW to jedna z najpopularniejszych propozycji renomowanej marki Puma. Na chwasty preparat ten działa bowiem bardzo efektywnie, jest wydajny i dostępny w atrakcyjnej cenie.

Kiedy warto zdecydować się na środek Puma Uniwersal 069 EW?

Opisywany produkt w formie herbicydu chwastobójczego to świetna propozycja dla właścicieli gospodarstw rolnych, na których znajdują się uprawy pszenicy ozimej oraz jarej, a także jęczmienia jarego. Emulsja Uniwersal 069 EW jest dla zbóż łagodna, jak zapewnia na etykiecie firma Puma. Oprysk wykonany z użyciem wspomnianej substancji to dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie występują takie chwasty jak owies głuchy, ale też włośnice. Maksymalną efektywność środek wykazuje w walce z rozwojem niepożądanych na uprawach roślin jednoliściennych. Ochrona pól dzięki herbicydowi staje się tym samym znacznie łatwiejsza i skuteczniejsza.

Kluczowe zalecenia odnośnie do stosowania środka Puma Uniwersal 069 EW

Użycie specjalistycznej emulsji o silnym działaniu chwastobójczym wymaga odpowiedniej wiedzy w zakresie jej zastosowania. Jedną z ważniejszych informacji, które znajdują się np. na etykiecie produktu Uniwersal 069 EW, jest ostrożność przy wykonywaniu oprysku. Musi być on przeprowadzony tak, by gotowa, rozrobiona ciecz użytkowa pozostawała wyłącznie na konkretnym polu – to rekomendacja producenta, marki Puma. Herbicyd z oferty naszego internetowego sklepu ogrodniczego działa na chwasty jednoliścienne jeszcze przed ich fazą krzewienia, ale przy takim wykorzystaniu emulsji należy mieć na uwadze konieczność obniżenia dawek. Zmiana wartości na inne niż podane na opakowaniu środka ochrony roślin powinna być przemyślana i dopasowana do zaleceń, jakie w tym zakresie wydała firma Puma. Etykieta produktu zawiera wszystkie kluczowe dane na ten temat, dlatego udostępniamy ją na stronie naszego internetowego sklepu ogrodniczego również w formie cyfrowej.

Puma Uniwersal 069 EW – czemu warto zamówić środek u nas?

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, pomagając przy wyborze m.in. preparatów na chwasty. Ochrona roślin jest dzięki temu kompleksowa, ale też wydajna i jednocześnie przystępna cenowo. Funkcjonując od wielu lat jako internetowy sklep ogrodniczy, nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami wyrobów dla rolnictwa, w tym m.in. z marką Puma. Uniwersal 069 EW będący istotną częścią jej oferty to herbicyd do oprysku, który dostarczamy w krótkim czasie od złożenia zamówienia pod adres wskazany przez klienta. Środki chwastobójcze tego typu pochodzą ze sprawdzonego źródła, dzięki czemu ich właściwości są zgodne z informacjami podanymi na etykiecie. Zapraszamy do zakupów!

 

Pełna etykieta produktu

 

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019r. poz.1900 z późn.zm.).
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium