Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości nasiona warzyw, to mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Znajdziesz w niej bardzo plenne odmiany roślin jadalnych wczesnych i późnych. Dzięki nim zachowasz ciągłość uprawy i będziesz czerpać zyski przez cały rok. W tej kategorii dostępne są zarówno małe 50 g opakowania jak i duże zawierające nawet 25 tys. nasion. Zapraszamy do składania zamówień w internetowym sklepie ogrodniczym!

Arbuz - Kawon Crimson Sweet 1g Arbuz - Kawon Crimson Sweet 1g
Producent: Torseed
Cena: 3,18 zł
szt.
zobacz więcej
Bazylia cytrynowa 0,1g Bazylia cytrynowa 0,1g
Producent: Torseed
Cena: 2,69 zł
szt.
zobacz więcej
Bazylia grecka 0,1g Bazylia grecka 0,1g
Producent: Torseed
Cena: 2,69 zł
szt.
zobacz więcej
Burak ćwikłowy D'Egypte 15g Burak ćwikłowy D'Egypte 15g
Producent: Torseed
Cena: 2,99 zł
szt.
zobacz więcej
Burak ćwikłowy Kier 10g Burak ćwikłowy Kier 10g
Producent: Torseed
Cena: 2,69 zł
szt.
zobacz więcej
Burak ćwikłowy Opolski 15g Burak ćwikłowy Opolski 15g
Producent: Torseed
Cena: 2,99 zł
szt.
zobacz więcej
Cebula Alisa Craig 1g Cebula Alisa Craig 1g
Producent: Torseed
Cena: 3,79 zł
szt.
zobacz więcej
Cebula Bila 100g PlantiCo Cebula Bila 100g PlantiCo
Producent: PlantiCo
Cena: 24,90 zł
szt.
zobacz więcej
Cebula Siedmiolatka Bajkal 0,5g Cebula Siedmiolatka Bajkal 0,5g
Producent: Torseed
Cena: 2,69 zł
szt.
zobacz więcej
Cebula Szalotka Toto 1g Cebula Szalotka Toto 1g
Producent: Torseed
Cena: 3,99 zł
szt.
zobacz więcej
Cynia  daliowa mieszanka 1g Cynia daliowa mieszanka 1g
Producent: Torseed
Cena: 2,39 zł
szt.
zobacz więcej
Cynia meksykańska mieszanka 1g Cynia meksykańska mieszanka 1g
Producent: Torseed
Cena: 2,49 zł
szt.
zobacz więcej

Jakie nasiona kupić do warzywnika i na pole?

Warunki klimatyczne w Polsce wymagają od rolników wielu starań, aby rośliny jadalne były smaczne i zdrowe. Dlatego należy zadbać o podstawową kwestię, czyli o wybór najlepszych ziaren. Powinny być one odporne na typowe:

  • choroby np. mączniaka prawdziwego,
  • grzyby,
  • wirusy.

Przez wzgląd na nie w naszym internetowym sklepie ogrodniczym dbamy o to, by ziarna były najwyższej jakości. Dostarczamy więc takie produkty, które są całkowicie niewrażliwe na patogeny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uzyskasz z grządki lub pola satysfakcjonujące zbiory i zyski. Zgodnie z opinią Klientów i ekspertów najlepsze są nasiona holenderskie warzyw. Sprowadzamy je wyłącznie od sprawdzonych dostawców i producentów.

Jaką odmianę trawy warto wysiać?

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na trawy użytkowe i dekoracyjne, mamy w sklepie szeroki ich wybór. Oferujemy mieszanki idealne na murawę oraz takie, które nadają się do:

  • zadarniania skarp, pochyłości itp.,
  • tworzenia trawników parkowych i na placach zabaw,
  • renowacji ubytków w zieleńcach,
  • osiedlowych skwerów.

Widoczne w tej kategorii nasiona traw w zależności od przeznaczenia mają różną odporność na uszkodzenia. Dlatego warto zwrócić uwagę przed zakupem, czy dana odmiana spełnia Twoje oczekiwania. W razie potrzeby możesz skontaktować się z obsługą naszego internetowego sklepu ogrodniczego i zapytać, która trwa, np. może być często koszona i szybko się regeneruje. Na infolinii jesteśmy do dyspozycji Klientów.

Polecamy zakupy w internetowym sklepie Agro-ogrodniczym.pl

Zaletą robienia zakupów na odległość jest możliwość zapoznania się z całą ofertą i wybrania najlepszych nasion do uprawy. Czyli takich, z których wyrosną piękne i wartościowe warzywa. Poza tym proces zamawiania trwa zaledwie kilka minut bez potrzeby wychodzenia z domu. Co najważniejsze internetowy sklep ogrodniczy jest czynny 24 h przez cały rok! Natomiast paczki są wysyłane w dni robocze i doręczane przez zaufaną firmę kurierską.

Jako doświadczeni sprzedawcy wiemy, czego szukają osoby odwiedzające stronę sklepu ogrodniczego. W związku z tym staramy się, aby każdy Nabywca miał dostęp do ziaren różnych roślin jadalnych i ozdobnych. Jeśli przeglądając tę kategorię, nie znalazłeś interesującej Cię odmiany, możesz do nas napisać. Udzielimy wówczas informacji o tym, kiedy będzie można ją kupić.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny wszystkich rodzajów nasion i bezpieczną dostawę pod wskazany adres. Jeśli Twój zakup okaże się nietrafiony, towar możesz odesłać w ciągu 14 dni. W sklepie internetowym Agro-ogrodniczym.pl zależy nam na 100% satysfakcji Klientów indywidualnych i firmowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium