O firmie

SKLEP AGRO-OGRODNICZY.PL

 

to młody, prężnie rozwijający się biznes, który ma dla Państwa ofertę sprzedaży produktów z branży rolniczej i ogrodniczej.

Fundamentem naszej działalności jest firma, którą prowadzą nasi rodzice, a nazywa się ROLSPEC Marzena i Jerzy Ogłoszka, jest obecna na rynku od roku 1991. Firma była jednym z pierwszych przedsiębiorstw tej branży, które powstało na terenie województwa łódzkiego. Obecnie jest regionalnym liderem rynku, który od 30 lat działalności zyskuje zaufanie klientów i partnerów biznesowych.

Wykorzystując ogromny bagaż doświadczeń rodziców, którzy stworzyli cenione w branży ogrodniczej i rolniczej przedsiębiorstwo, chcemy zaproponować Państwu w naszym sklepie AGRO-OGRODNICZY.PL zakup produktów zaliczanych do środków ochrony roślin takich jak między innymi insektycydy- owadobójcze, herbicydy - chwastobójcze czy regulatory wzrostu. Oprócz tego mamy przyjemność zaoferować gamę nawozów zarówno wieloskładnikowych jak i dolistnych, posypowych czy nawozy bio, a także nasiona warzyw i traw. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również takie artykuły jak, sznurki i worki, produkty agro-ogrodnicze, czy tez różnego rodzaju narzędzia ogrodnicze. Wszystkie sprzedawane produkty są oryginalne i pochodzą prosto pod producentów. 

Firma ROLSPEC jest oficjalnym dystrybutorem producentów takich jak:

KWAZAR - opryskiwacze,

CELLFAST - nawodnienie,

BESTPEST - preparaty do deratyzacji, dezynsekcji i ochrony roślin,

CHEMITEX - sznurki,

PLANTICO, TORSEED, PNOS OZARÓW, MORAVO SEED - nasiona.

Współpraca z hurtownią rolno-ogrodniczą ROLSPEC wymaga od nas prowadzenia naszej działalności zgodnie z najwyższymi standardami, gdzie zadowolenie Klienta z naszych usług jest najważniejsze.

 

 

logo

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium