Filtry przeglądania

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta miała charakter kompleksowy, dlatego też w prezentowanym asortymencie znajdują się najwyższej jakości środki ochrony roślin oraz adiuwanty. Jeżeli zależy Ci na tym, aby zapewnić swoim uprawom optymalne warunki wzrostu, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacjami poszczególnych wyrobów. Dostępne w formie płynu preparaty przeznaczone są przede wszystkim do nawożenia doglebowego oraz nalistnego.

ATPOLAN 80 EC 1L ATPOLAN 80 EC 1L
Producent: Agromix
Cena: 34,50 zł
zobacz więcej
ATPOLAN 80 EC 5L ATPOLAN 80 EC 5L
Producent: Agromix
Cena: 159,00 zł
zobacz więcej
FASTER 1L INTERMAG FASTER 1L INTERMAG
Producent: Intermag
Cena: 20,95 zł
szt.
zobacz więcej
FASTER 5L INTERMAG FASTER 5L INTERMAG
Producent: Intermag
Cena: 92,50 zł
szt.
zobacz więcej
Slippa 0,25L adiuwant silikonowy Slippa 0,25L adiuwant silikonowy
Producent: SUMI AGRO
Cena: 47,90 zł
zobacz więcej
SPODNAM DC 1 L SPODNAM DC 1 L
Producent: Nufarm
Cena: 55,00 zł
zobacz więcej

Obecność substancji takich jak leonardyty oraz kwasy humusowe mineraloidu niezwykle korzystnie wpływają na zwiększenie efektywności upraw. Dobrze dobrany adiuwant zapewnia roślinom skuteczną ochronę przed najczęściej spotykanymi zagrożeniami. Co więcej – środki tego typu redukują zawartość metali ciężkich znajdujących się w glebie, a to oczywiście bezpośrednio przekłada się na jakość zebranych plonów. W razie wątpliwości co do tego, którą z dostępnych opcji wybrać, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Adiuwanty - czym są? 

Jeśli chcesz zadbać o poprawę właściwości fizycznych danych środków ochrony roślin i nawozów, koniecznie skorzystaj z proponowanych w naszym sklepie internetowym adiuwantów. Za sprawą tych substancji możemy uzyskać wiele korzyści dla roślin, takich jak - wzmocnienie kłosa i strąków w trakcie fazy zbiorczej, co ma ogromny wpływ na jakość zbieranych plonów.  Za sprawą wykorzystywania adiuwantów, uzyskasz: poprawę nawilżenia opryskiwanej powierzchni, lepsze utrzymanie substancji na powierzchni rośliny, korygowanie twardości wody, a także wyrównanie wielkości kropel. 

Kondycjonery - czym są? 

Kondycjonery natomiast są związkami pochodzenia naturalnego lub syntetycznego. Wykorzystuje się je wraz z opryskami, co pozwala na znaczną poprawę ich skuteczności.  Wykorzystywanie związków tego typu umożliwia ograniczenie strat w trakcie aplikacji środków ochrony roślin oraz nawozów (bez nich tylko 15 procent cieczy, jaką aplikujemy trafia na roślinę). Dzięki temu jesteśmy w stanie zwiększyć skuteczność zabiegów i ograniczyć zagrożenia dla naszej roślinności. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium