Filtry przeglądania

W ofercie asortymentowej naszej firmy znajdują się wysokiej jakości regulatory wzrostu. Z technicznego punktu widzenia są to drobnocząsteczkowe substancje o zróżnicowanej budowie chemicznej, które w organizmach roślinnych inicjują lub – w zależności od rodzaju wybranego preparatu – modyfikują przebieg ich procesów życiowych. Do tej grupy produktowej zaliczają się przede wszystkim metabolity wtórne oraz substancje syntetyczne stosowane w celu poprawy efektywności rozwoju różnych upraw. Tego typu środki ochrony roślin dostępne są obecnie w wielu wariantach. Podstawowe kryterium podziału opiera się jednak na głównej funkcji pełnionej przez konkretne preparaty. Regulator wzrostu może bowiem zostać wykorzystany zarówno jako stymulator, jak i inhibitor. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

ASAHI SL 1L ASAHI SL 1L
Producent: Arysta
Cena: 121,90 zł
szt.
zobacz więcej
ASAHI SL 500 ml 0,5l ASAHI SL 500 ml 0,5l
Producent: Arysta
Cena: 64,45 zł
szt.
zobacz więcej
CERONE 480 SL 1L regulator wzrostu CERONE 480 SL 1L regulator wzrostu
Producent: Bayer
Cena: 88,90 zł
zobacz więcej
MODDUS 250 EC 1L regulator wzrostu MODDUS 250 EC 1L regulator wzrostu
Producent: Syngenta
Cena: 179,99 zł
zobacz więcej
STABILAN 750 SL 1 L STABILAN 750 SL 1 L
Producent: Nufarm
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
STABILAN 750 SL 5L STABILAN 750 SL 5L
Producent: Nufarm
Cena: 80,00 zł
zobacz więcej
WINDSAR 250 EC 1 L WINDSAR 250 EC 1 L
Producent: Ciech
Cena: 94,11 zł
szt.
zobacz więcej

Regulatory wzrostu - rozwój roślin 

W asortymencie naszego sklepu internetowego, zainteresowani klienci mogą liczyć na znalezienie najwyższej jakości regulatorów wzrostu roślin. Substancje te mają pozytywny wpływ przede wszystkim na przebieg procesów fizjologicznych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa upraw, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy eksperta, który w trakcie rozmowy pomoże w doborze najlepszych propozycji produktowych. Dostępne regulatory wzrostu zostały stworzone wyłącznie przez doświadczonych i sprawdzonych producentów, a produkty cieszą się doskonałą opinią wśród użytkowników.

Regulatory wzrostu - zalety 

Wśród zalet stosowania syntetycznych regulatorów wzrostu, można wymienić między innymi - skracanie źdźbła zbóż, co zapobiega ich wyleganiu i pozwala na zmniejszenie pędów bez przycinania przez sadowników. Wykorzystywanie rekomendowanych produktów jest skutecznym sposobem na wzmocnienie upraw, stymulowanie rozwoju korzeni, a także usprawnienie niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania roślin procesu fotosyntezy. 

Regulatory wzrostu do zbóż – co warto wiedzieć?

Wszystkich zainteresowanych zakupem najwyższej jakości środków ochrony roślin możemy zapewnić, że znajdujące w naszej ofercie regulatory wzrostu sprawdzają się szczególnie dobrze w przypadku zbóż. Chodzi oczywiście o to, że odpowiednio dobrane preparaty pomagają zapobiec zjawisku wylegania, które polega na trwałym pochyleniu łodyg u podstawy źdźbła. Produkty z tej grupy usztywniają i zarazem skracają pędy, wykazując pozytywny wpływ na stan systemu korzeniowego, który stabilizuje roślinę podczas silnego wiatru i wiosennych opadów.

Każdy dostępny w naszym asortymencie regulator wzrostu to produkt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Wyroby można nabyć w formie płynu, który następnie należy rozcieńczyć z wodą we właściwych proporcjach. Informacje dotyczące dawkowania znajdują się bezpośrednio na opakowaniach. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, który środek do ochrony roślin sprawdzi się najlepiej w przypadku Twoich upraw, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy wycenę! Zapraszamy także do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium