Nawóz jesienny do trawników 5kg Agrecol przygotowuje do zimy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 58,80 zł 58.80
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Nawóz jesienny do trawników 5kg Agrecol

 

 

Nawóz jesienny przygotowuje do zimy trawniki oraz trawy ozdobne. Najwyższej jakości, granulowany nawóz fosforowo-potasowy, specjalnie przygotowany do jesiennego nawożenia trawników i wszelkich gatunków traw ozdobnych. Optymalnie dobrany skład nawozu ułatwia przygotowanie trawnika do zimy. Wysoka zawartość potasu chroni darń przed wymarzaniem oraz wzmacnia ją na tyle, aby wczesną wiosną mogła w dobrej kondycji rozpocząć intensywną wegetację. Nawóz ten nie zawiera azotu, dzięki czemu wprowadza trawy w stan spoczynku zimowego i zapobiega zamieraniu mniej odpornych na przemarzanie gatunków. Specyfika nawozu sprawia, że jest on wydajny, skuteczny i łatwy w stosowaniu. Nawóz ten może być wykorzystywany również w nawożeniu wiosennym, przy czym zaleca się uzupełnienie takiego nawożenia azotem.
Nie zawiera azotu.
Wzmacnia odporność na choroby.
Wprowadza trawę w stan spoczynku.
Gwarantuje dobrą kondycję darni wiosną.

 

Środki ochrony roślin przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych mogą być zbywane osobom pełnoletnim, które ukończyły odpowiednie szkolenie określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin.
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium