METAZANEX 500 SC ADAMA 1 L

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 88,50 zł 88.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Przy uprawach rzepaku ozimego i jarego, a także kapusty głowiastej czy kalafiora, częstym problemem są chwasty. Do ich zwalczania dobrze nadają się herbicydy, a jednym z nich jest dostępny w ofercie naszego sklepu w atrakcyjnej cenie produkt Metazanex 500 SC. Po rozcieńczeniu stężonej zawiesiny w wodzie gotowy środek ochrony roślin można zaaplikować na areał, wykorzystując do tego celu opryskiwacze polowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją preparatu oraz opisem jego działania. W razie pytań zapraszamy także do kontaktu.

Jak działa Metazanex 500 SC Adama?

W przypadku produktów chwastobójczych istotny jest rodzaj substancji czynnej zastosowanej w danym herbicydzie. W zwalczaniu niepożądanych roślin dobrze sprawdza się m.in. metazachlor. Jest to związek z grupy chloroacetoanilidów silnie przenikający do chwastów jednorocznych zarówno jedno-, jak i dwuliściennych. Taką substancję aktywną znaleźć można w opisywanym środku Metazanex. Etykieta produktu informuje o dość wysokiej zawartości metazachloru w 1 litrze stężonej zawiesiny. Podane są również rekomendacje odnośnie do stosowania oraz skrócony opis działania.

Oferowane w naszym sklepie herbicydy takie jak Metazanex 500 SC doprowadzają do szybkiego zwalczenia chwastów na areale. Po dokonaniu oprysków środek ochrony roślin trafia do ich korzeni. Po pobraniu przez nie preparatu obumierają one jeszcze przed wschodami. Wysoka skuteczność w połączeniu z krótkim czasem działania to niewątpliwie bardzo duże zalety produktu Metazanex. Cena też jest jego atutem – w tym wypadku jest ona stosunkowo przystępna. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszego sklepu w zakresie środków chwastobójczych tego typu.

Metazanex 500 SC Adama – możliwości i najważniejsze zalety

Najwrażliwsze na działanie opisywanego produktu są chwasty takie jak: gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa i różowa, komosa biała, tasznik pospolity, rumian polny czy żótlica drobnokwiatowa. Jak wskazuje etykieta środka ochrony roślin, dobrze radzi on sobie również ze zwalczaniem fiołków i tobołków polnych. Będzie też skutecznym preparatem hamującym rozwój przytulii czepnej. Metazanex 500 SC to herbicyd świetnie nadaje się zatem do eliminowania wielu różnych chwastów na polach uprawnych. W ten sposób można skutecznie zabezpieczyć areał i zadbać o wysokie plony np. rzepaku.

Zalet stosowania opisywanego produktu jest jednak znacznie więcej. Nie tylko eliminuje on chwasty kiełkujące, ale także te po wschodach do fazy pierwszej pary liści. Jego atrakcyjna cena i szereg informacji na etykiecie sprawiają, że Metazanex 500 SC to bardzo przystępny środek ochrony roślin dla większości rolników uprawiających m.in. rzepak. Zachęcamy do jego zakupu w naszym sklepie. Jesteśmy w stanie zapewnić szybką dostawę produktu pod adres wskazany przez klienta. To istotne w kontekście interwencyjnego zwalczania pojawiających się na polach uprawnych chwastów. Zapraszamy również do kontaktu w celu zasięgnięcia dodatkowych danych na temat herbicydu Metazanex 500 SC.

Pełna etykieta produktu

 Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019r. poz.1900 z późn.zm.).
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium