AGROSAR 360 SL 5L

Dostępność: brak towaru
Cena: 105,90 zł 105.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Prezentujemy skuteczny i wydajny preparat Agrosar 360 SL, który świetnie poradzi sobie ze zwalczaniem szkodników na Twoich uprawach. Oferowane przez nasz sklep rolno-ogrodniczy środki ochrony roślin przeznaczone są dla profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w przeprowadzaniu oprysków. Każdy produkt sprzedawany jest w szczelnych opakowaniach z etykietą zawierającą szczegółowe informacje na temat bezpiecznego dawkowania specyfiku. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałego asortymentu na Agro-Ogrodniczy.pl!

Agrosar 360 SL – działanie na chwasty

Stosując środek ochrony roślin Agrosar 360 SL pamiętaj o dawkowaniu zgodnie z etykietą dołączoną do opakowania. Możesz ją też pobrać bezpośrednio na stronie naszego sklepu rolno-ogrodniczego. Prezentowany tutaj preparat chwastobójczy jest herbicydem nieselektywnym o działaniu układowym, przeznaczonym do stosowania nalistnego. Można go używać do zabezpieczania upraw przed chwastami różnego typu, takimi jak m.in.:

  • maruna bezwonna,
  • przymiotno kanadyjskie,
  • starzec zwyczajny,
  • wiechlina roczna,
  • bodziszek drobny,
  • szczaw tępolistny.

Specjalistyczny preparat chwastobójczy Agrosar 360 SL pobierany jest poprzez zielone pędy, liście i niezdrętwiałą korę opryskiwanych gatunków chwastów. Po przedostaniu się pod powierzchnię przemieszcza się po całej roślinie, docierając aż do jej korzeni i rozłogów, prowadząc do ich zamierania. Pierwsze efekty odchwaszczania zauważysz w ciągu 7. do 10. dni. Objawem, że środek ochrony upraw działa jest żółknięcie oraz więdnięcie dzikiej roślinności. Do całkowitego zamierania szkodników dochodzi po upływie 2-3 tygodni.

Agrosar 360 SL – etykieta

Wszystkie środki ochrony roślin, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu rolno-ogrodniczego należy stosować zgodnie z instrukcją producenta. Informacje dotyczące dawkowania Agrosar 360 SL zawiera etykieta, dostępna do pobrania w opisie produktu oraz dołączona do jego opakowania. Substancją czynną w prezentowanym tutaj koncentracie jest glifosat, związek chemiczny z grupy fosfonianów. Z tego powodu prezentowany tutaj preparat nadaje się tylko do oprysków przeprowadzanych przez doświadczonych specjalistów.

Warto nadmienić, że wysoka wilgotność oraz temperatura powietrza przy jednoczesnym występowaniu silnego nasłonecznienia powoduje, że działanie środka ochrony roślin jest przyspieszone. Agrosar 360 SL to bardzo skuteczny preparat, który nadaje się do usuwania chwastów jedno- oraz dwuliściennych zarówno przed, jak i po zbiorze uprawianych roślin. Możesz wykorzystywać go do oprysków również w przydomowym ogrodzie, miejskich terenach zielonych czy prywatnych działkach.

Dawkowanie Agrosar 360 SL

Nasz sklep rolno-ogrodniczy to doskonałe miejsce, aby zamówić środki ochrony roślin z dostawą do Twojego domu! Oferowany tutaj herbicyd to wydajny preparat w formie koncentratu, na którego bazie przyrządzisz emulsję wodną do oprysków. W trakcie korzystania z produktu Agrosar 360 SL musisz zadbać o odpowiednie dawkowanie, w celu uzyskania maksymalnej skuteczności działania i zachowania bezpieczeństwa upraw oraz osób przeprowadzających odchwaszczanie.

W zależności od miejsca przeprowadzania oprysków z użyciem tego herbicydu dawkowanie jest różne. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące instrukcji przygotowywania emulsji wodnej na potrzeby działań chwastobójczych w wybranych uprawach. Szczegółowe informacje na temat sposobów zwalczania pozostałych gatunków chwastów zawiera etykieta produktu.

Opryskiwanie przed zbiorami:

  • pszenica ozima 4 litry na hektar,
  • rzepak ozimy 4 litry na hektar,

Odchwaszczanie po żniwach, na ścierniskach – dawkowanie:

  • pszenica i rzepak ozimy 4 litry na hektar,
  • jabłoń 3-8 litrów na hektar.

Dostępny w naszym sklepie rolno-ogrodniczym herbicyd można z powodzeniem stosować do odchwaszczania płotów oraz szczelin w ścianach budynków czy na podłożach. W takim przypadku dawkowanie środka ochrony roślin Agrosar 360 SL wynosi 5 do 7 litrów preparatu na hektar. Dodatkowo ten niezwykle skuteczny preparat sprawdzi się do usuwania szkodników występujących na terenach szkółek leśnych, a także obszarów poddanych zalesieniu np. sosną zwyczajną czy różnymi gatunkami drzew liściastych. Więcej informacji na temat przygotowywania emulsji wodnej na jego bazie znajdziesz na etykiecie.

Środki ochrony roślin – Agrosar 360 SL

W naszym sklepie rolno-ogrodniczym zakupisz niezawodny herbicyd o szerokim zastosowaniu, który możesz wykorzystać na obszarach rolnych przed zbiorami i po ich zakończeniu, a także do odchwaszczania zewnętrznych elementów architektonicznych, ogrodzeń i terenów działkowych. Środki ochrony roślin, takie jak Agrosar 360 SL nadają się do zwalczania większości chwastów, jakie zagrażają Twoim uprawom. Przestrzegaj dawkowania podanego na etykiecie w trakcie przygotowywania emulsji wodnej i zleć opryskiwanie profesjonalistom.

Na stronie naszego sklepu rolno-ogrodniczego znajdziesz też szereg innych, skutecznych środków ochrony roślin przed chwastami, owadami czy mikroorganizmami. Podobnie jak Agrosar 360 SL sprzedajemy je przeważnie w formie koncentratu przeznaczonego do samodzielnego przygotowania emulsji zgodnie z dawkowaniem opisanym na etykiecie.

 

Pełna etykieta produktu

 

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019r. poz.1900 z późn.zm.).
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium