Filtry przeglądania

Sporym zainteresowaniem ze strony naszych klientów cieszą się nowoczesne nawozy ekologiczne. Zapewniamy, że wykorzystanie tego typu produktów gwarantuje wiele istotnych korzyści osobom zajmującym się uprawami różnych roślin. Za największą zaletę dostępnych w prezentowanej ofercie produktów BIO należy uznać fakt, że są one produkowane jedynie z całkowicie naturalnych, organicznych składników. Ich regularne stosowanie bezpośrednio przekłada się m.in. na zauważalną poprawę struktury oraz jakości gleby, oraz na jej zdolność do zatrzymywania wody i składników odżywczych, co z kolei sprawa, że rośliny rozwijają się nie tylko lepiej, ale także znacznie szybciej. Nawozy ekologiczne sprawdzają się zarówno w ogrodnictwie, jak i rolnictwie. Za ich zakupem przemawiają także bardzo atrakcyjne ceny. Środki są też łatwe w aplikacji, a ze względu na brak różnego rodzaju substancji chemicznych w składzie, nie stanowią zagrożenia dla samych użytkowników.

BACTIM SŁOMA 5L BACTIM SŁOMA 5L
Producent: Intermag
Cena: 191,90 zł
szt.
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA  UNIWERSALNY 1L + 20% GRATIS BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY 1L + 20% GRATIS
Producent: EkoDarpol
Cena: 11,50 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA  UNIWERSALNY 5L BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY 5L
Producent: EkoDarpol
Cena: 45,00 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 5 L BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 5 L
Producent: EkoDarpol
Cena: 49,50 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 5L BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 5L
Producent: EkoDarpol
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 1L + 20% GRATIS BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 1L + 20% GRATIS
Producent: EkoDarpol
Cena: 12,50 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 2L BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 2L
Producent: EkoDarpol
Cena: 23,00 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 5 L BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 5 L
Producent: EkoDarpol
Cena: 46,50 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA IGLAKI 5L BIOHUMUS EXTRA IGLAKI 5L
Producent: EkoDarpol
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA STORCZYK 1L + 20% GRATIS BIOHUMUS EXTRA STORCZYK 1L + 20% GRATIS
Producent: EkoDarpol
Cena: 11,60 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY 2L BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY 2L
Producent: EkoDarpol
Cena: 20,50 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY APLIKATOR 35 ml BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY APLIKATOR 35 ml
Producent: EkoDarpol
Cena: 2,69 zł
zobacz więcej
BIOHUMUS FORTE DO ZIELONYCH 1,2 L AGRECOL BIOHUMUS FORTE DO ZIELONYCH 1,2 L AGRECOL
Producent: Agrecol
Cena: 10,10 zł
zobacz więcej

W naszej ofercie bez trudu można znaleźć preparaty przeznaczone do konkretnych gatunków roślin, czyli np. do róż oraz środki uniwersalne. W razie pojawienia się wątpliwości co do tego, którą z opcji wybrać, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy największe zalety poszczególnych rozwiązań. Zapewniamy, że BIO nawozy to najlepsza z dostępnych obecnie na rynku propozycji dla osób, którym zależy na zdrowiu uprawianej roślinności. Zachęcamy zatem do ich zakupu!

Nawozy Bio Ekodarpol  

Jeśli zamierzasz doczekać się szybkiego wzrostu roślin w swoim ogrodzie i chcesz, aby Twoje plony były obfite, a rośliny i warzywa smaczne - warto zapoznać się z szerokim asortymentem nawozów bio od doświadczonego producenta - firmy Ekodarpol. Za sprawą ekologicznych nawozów możesz liczyć na wyjątkowe walory estetyczne roślin oraz zawartość w nich dużej ilości witamin i składników mineralnych. Za sprawą nawozów bio Ekodarpol Twój ogród zakwitnie w tym roku jeszcze piękniej.

Biohumus Ekodarpol  

Szeroki asortyment najlepszego kompostu do Twoich roślin, charakteryzuje się dostępem do wartościowych produktów pochodzenia naturalnego. Ich zastosowanie jest możliwe zarówno w przypadku upraw tradycyjnych oraz ekologicznych. Nawozy naturalne są niezwykle wartościowe ze względu na dostarczenie do roślin substancji odżywczych oraz wielu mikroelementów. Nawozy w postaci biohumusu są możliwe do zastosowania w przypadku uprawy każdego typu ziemi i nie zachodzi w trakcie jego stosowania przenawożenie. 

Nawozy BIO a uprawy ekologiczne

Dostępne w naszym asortymencie nawozy BIO są tak naprawdę jedynymi środkami, które można wykorzystać przy ekologicznych uprawach żywności – zarówno jeżeli chodzi o warzywa, jak i owoce oraz zboża. W głównej mierze chodzi oczywiście o to, że preparaty tego typu są całkowicie pozbawione substancji chemicznych, które mogłoby negatywnie wpłynąć na zdrowie człowieka. Świadomość konsumentów dotycząca jakości produktów spożywczych stale rośnie. Sprawia to, że obecnie coraz mniej osób pozwala sobie na kupowanie żywności opryskiwanej różnego rodzaju pestycydami, które odpowiadają m.in. za wywoływanie problemów alergicznych. Wysokiej jakości nawozy naturalne mają bardzo pozytywny zarówno na smak warzyw czy owoców, ale także wygląd jak i wartość odżywczą uprawianych roślin.

Wszystkich zainteresowany zachęcamy m.in. do zapoznania się ze szczegółami oferty dotyczącej tzw. biohumusu. To bardzo wartościowy produkt nawozowy, którego wykorzystanie gwarantuje wiele istotnych korzyści, gdyż oprócz podstawowych składników pokarmowych zawiera również sporo mikroelementów. Co jednak najważniejsze – bardzo trudno go przedawkować. Dlatego biohumusowe nawozy ekologiczne można stosować na każdy typ gleby bez ryzyka zmiany jej odczynu pH lub nieumyślnego spowodowania zbyt dużego zasolenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego środka BIO do nawożenia może być trudny dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ogrodnictwem lub rolnictwem. Z tego właśnie powodu zadbaliśmy zarówno o bogatą ofertę asortymentową, jak i o to, aby wszyscy zainteresowani zakupem mogli skorzystać z naszego profesjonalnego doradztwa. Zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium