AFANISEP 25 WP 25 g Fregata środek na owady komary kleszcze

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 12,99 zł 12.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

Afanisep 25 WP

Jednym z nowoczesnych i ekonomicznych preparatów owadobójczych jest Afanisep 25 WP. Środek ten jest bezwonny i nieplamiący w postaci proszku do sporządzenia zawiesiny do oprysku. Tak sporządzona zawiesina wystarcza do ochrony 1000 m2 powierzchni. 

Na jakiej zasadzie działa Afanisep 25 WP? 

Afanisep 25 WP stanowi bardzo skuteczny preparat zwalczający muchy, komary, mrówki, pchły, karaluchy, prusaki, rybiki cukrowe i inne owady w pomieszczeniach mieszkalnych, gospodarczych, hodowlanych, publicznych, magazynowych, produkcyjnych itp., a także wokół budynków. 

Jak należy użyć preparatu Afanisep 25 WP? 

Owady latające: 25 g preparatu wsypać do 10 litrów wody i starannie wymieszać: 

- muchy – opryskiwać miejsca ciepłe i nasłonecznione: parapety, framugi okien, futryny, belki, gzymsy, ściany 

- komary - opryskiwać miejsca ciemne i wilgotne, jeżeli zwalczamy komary na zewnątrz: opryskiwać przydomowe zarośla i inne siedliska intensywnego występowania komarów 

Owady biegające: 50 g preparatu wsypać do 10 litrów wody i starannie wymieszać: 

- owady biegające – opryskiwać ścieżki wędrówek oraz szpary i szczeliny, listwy przypodłogowe, posadzki, okolice rur itp. 

 Preparat działa natychmiast po użyciu i jest skuteczny również na powierzchniach porowatych. Pomieszczenia mogą być użytkowane zaraz po wyschnięciu opryskiwanych powierzchni.

 

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019r. poz.1900 z późn.zm.).
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium