Filtry przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

W przygotowanej przez naszych specjalistów ofercie znajdują się również trawnikowe obrzeża do ogrodu. Akcesoria te wykorzystywane są przede wszystkim w celu wyraźnego i jednocześnie estetycznego oddzielenia od siebie poszczególnych powierzchni na działce. Nierzadko stosuje się je również do wyznaczenia ścieżek, po których można poruszać się bez narażania roślinności na ewentualne uszkodzenia. Co równie istotne – prawidłowo zamontowane obrzeża ogrodowe uniemożliwiają trawie rozrost poza wyznaczony teren. Za ich zakupem przemawiają także bardzo atrakcyjne ceny.

W prezentowanym asortymencie wszyscy zainteresowani znajdą m.in. obrzeża trawnikowe Cellfast, czyli jednego z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów na rynku. Artykuły ogrodnicze tej właśnie marki charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, a co za tym idzie – wyjątkową trwałością. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pojawiania się pytań lub wątpliwości – do kontaktu z naszymi doradcami!

Obrzeża trawnikowe – z jakiego materiału?

Dostępne w prezentowanym asortymencie trawnikowe obrzeża do ogrodu wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów syntetycznych. Taki stan rzeczy wynika zarówno z uwarunkowań praktycznych, jak i ekonomicznych. Po pierwsze, tworzywa sztuczne są całkowicie niepodatne nawet na długotrwałe oddziaływanie niesprzyjających czynników zewnętrznych – w tym m.in. wilgoci. Prawdopodobieństwo pojawienia się ognisk korozji, a co za tym idzie, stopniowej utraty właściwości użytkowych produktu, zostało w tym przypadku zredukowane do zera. Na tym jednak zalety się nie kończą. Obrzeża trawnikowe z plastiku są również lekkie i elastyczne.

Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że wygrodzona na działce powierzchnia może przybrać niemal dowolny kształt. Artykuły ogrodnicze tego typu to zatem doskonała propozycja dla osób, którym w pierwszej kolejności zależy na tym, aby w przydomowym ogrodzie panował nienaganny porządek. W sposób szczególny polecamy obrzeża marki Cellfast, które na dla konkurencyjnych rozwiązań, wyróżniają się wyjątkowo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Jak montować obrzeża trawnikowe?

Wykonane z tworzyw sztucznych obrzeża do ogrodu mają wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest to, że są one bardzo łatwe w montażu. Cały proces da się wykonać całkowicie samodzielnie przy wykorzystaniu podstawowych narzędzi. Koszty inwestycji są zatem minimalne, ponieważ klienci nie stają tutaj przed koniecznością zatrudniania wykwalifikowanych fachowców. Aby uzyskany efekt był jak najbardziej zadowalający, należy pamiętać o tym, aby górna krawędź obrzeża nie wystawała ponad powierzchnię gruntu.

W przeciwnym razie koszenie trawy stanie się dość trudne. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami technicznymi poszczególnych produktów. Jesteśmy pewni, że nasze artykuły ogrodnicze spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców! Dystrybuujemy m.in. produkty marki Cellfast. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zapewniamy obsługę kompleksową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium