Chcąc uzyskać plonowanie na wysokim poziomie, należy wykorzystać do upraw właściwe produkty nawozowe. Doskonale sprawdzą się, oferowane przez nasz sklep rolno-ogrodniczy, nawozy wieloskładnikowe. Są to produkty kompleksowo wspomagające rozwój wielu rodzajów roślin. Zachęcamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją dostępnych w asortymencie artykułów dla ogrodnictwa!

Azofoska granulat 10 kg Azofoska granulat 10 kg
Producent: Inco
Cena: 77,50 zł
szt.
zobacz więcej
Azofoska granulowana uniwersalna 1 kg Azofoska granulowana uniwersalna 1 kg
Producent: Inco
Cena: 13,50 zł
zobacz więcej
Azofoska granulowana uniwersalna 25kg Azofoska granulowana uniwersalna 25kg
Producent: Inco
Cena: 165,00 zł
szt.
zobacz więcej
AZOFOSKA UNIWERSALNA 3 KG AZOFOSKA UNIWERSALNA 3 KG
Producent: Inco
Cena: 29,90 zł
zobacz więcej
AZOFOSKA UNIWERSALNA 5 KG AZOFOSKA UNIWERSALNA 5 KG
Producent: Inco
Cena: 31,32 zł
zobacz więcej
BETOKSON 50 ml Agropak BETOKSON 50 ml Agropak
Producent: Agropak
Cena: 14,95 zł
szt.
zobacz więcej
Biopon nawóz do hortensji 1kg Biopon nawóz do hortensji 1kg
Producent: Biopon
Cena: 13,95 zł
zobacz więcej
Florovit aktywator kompostu 4 kg Florovit aktywator kompostu 4 kg
Producent: Inco
Cena: 37,90 zł
szt.
zobacz więcej
FLOROVIT DO POMIDORÓW I PAPRYKI 1KG FLOROVIT DO POMIDORÓW I PAPRYKI 1KG
Producent: Inco
Cena: 12,40 zł
zobacz więcej
Florovit jesienny nawóz do trawników 10 kg Florovit jesienny nawóz do trawników 10 kg
Producent: Inco
Cena: 82,90 zł
zobacz więcej
Florovit jesienny nawóz do trawników 25 kg Florovit jesienny nawóz do trawników 25 kg
Producent: Inco
Cena: 149,90 zł
zobacz więcej

Najlepsze nawozy wieloskładnikowe 

Ustalenie właściwego sposobu odżywiania roślin jest kluczowe do osiągnięcia większych plonów i poprawę zdrowia upraw. W ramach bogatego asortymentu naszego sklepu internetowego, możesz znaleźć najlepsze nawozy wieloskładnikowe. Substancje tego typu dzielą się na dwa rodzaje (nawozy wieloskładnikowe NPK i PK). W swoim składzie zawierają dwa lub więcej pierwszoplanowych składników pokarmowych. Wśród nich warto wymienić azot, fosfor i potas, które pozostają niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin. 

Nawozy wieloskładnikowe - zastosowanie 

Wśród wielu istotnych zastosowań nawozów wieloskładnikowych, warto zwrócić uwagę na umożliwienie przez nich szybkiego rozwoju upraw. Za sprawą wieloskładnikowej formuły możliwe jest znaczne zmniejszenie ilości poświęconego czasu oraz energii, który można przeznaczyć na inne pracę ogrodowe. Wszystko dzięki temu, że możliwe jest znaczne zmniejszenie ilości nawożenia. Nawozy wieloskładnikowe w swojej zawartości mają między innymi składniki pokarmowe oraz mikroelementy, które pozwalają na znaczne wsparcie w okresie wegetacji. 

Produkty tego typu, które oferuje nasz sklep ogrodniczy, nadają się m.in. do wspomagania rozwoju warzyw, ale nie tylko. Sprawdzają się też przy uprawach kwiatów jednorocznych czy wieloletnich. Nawóz wieloskładnikowy wykorzystywany jest nawet w szkółkach krzewów ozdobnych i owocowych, a także drzew. Ma zatem szerokie zastosowanie, co wynika ze zróżnicowanej charakterystyki poszczególnych środków dostępnych w naszej ofercie. Przeznaczone są zarówno do nawożenia doglebowego, jak i dolistnego. To wysokiej jakości produkty ogrodnicze, które jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć do klienta.

Zapraszamy do składania zamówień lub kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat nawozów wieloskładnikowych dostępnych w asortymencie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium